GOSENICE – Zaključek projekta Naša mala knjižnica (projekt NMK)

Leto je hitro odteklo svoj krog in že smo na koncu. Zaključili smo s projektom Naša mala knjižnica. Pripravili smo kratek kulturni program. Otroci smo zapeli pesmice, ki smo se jih naučili to leto v vrtcu. Nato nam je Nataša podelila priznanja za sodelovanje v projektu ter nam čestitala za uspešno opravljeno delo v projektu.

Ker pa smo ogromno brali, smo dobili tudi priznanja za uspešno opravljeno predšolsko bralno značko. Le-ta nam je podelila Vesna, ki je ves ta čas zvesto poslušala naše predstavitve knjig in se o sleherni vsebini  z nami pogovorila ter pohvalila naše obnove.

Kot piko na i smo se posladkali s sladoledom. Le kako se ne bi? Saj smo bili zeloooo pridni.

[wzslider height=”600″]

(Visited 4 times, 1 visits today)
Ta vnos je bil objavljen v gosenice, nedavni dogodki. Zaznamek za trajno povezavo.