Zaključek

Kot bi mignil in konec šolskega leta že trka na naša vrata. Letos smo imeli zaključno druženje malo drugače. V torek, 4. junija 2024, je naša šolska telovadnica skoraj pokala po šivih. Zbrali so se otroci vseh treh igralnic našega vrtca.

Ogledali smo si predstavo z naslovom PIKA NOGAVIČKA IN GUSAR VAL v izvedbi gledališča Enostavno prijatelji iz Ljubljane.

Pomorska pustolovščina gusarja Vala in Pike Nogavičke je otroke in starše dvignila na noge. Pogumni gusar Val je našel strgan starodaven zemljevid, ki vodi do otoka zakladov. Medtem ko išče manjkajoči del zemljevida, mu načrte prekriža najmočnejša, najbolj zabavna in najpogumnejša punca na svetu, Pika Nogavička.

Vzgojiteljice

(Visited 49 times, 1 visits today)
Ta vnos je bil objavljen v nedavni dogodki. Zaznamek za trajno povezavo.